ememai-logo-horzi
دکتر بهروز امامی

دکتر بهروز امامی

در زمینه بیماری های دستگاه تنفسی و ریوی از جمله آسم، سرطان ریه، مشکلات تنفسی، آمبولی ریه، پنومونی و سایر بیماری هایی که مرتبط با بیماری های تنفسی هستند.

جدیدترین روش غیر دارویی موثر در درمان میگرن

فهرست مطالب

در این مطلب قصد داریم به صورت خلاصه و مفید برای شما کاربران سایت دکتر بهروز امامی فوق تخصص ریه جدیدترین روش غیر دارویی موثر در درمان میگرن را بیان کنیم.

 میگرن نوعی سردرد خوش خیم اما شدید است که گاهی شدت درد بیمار را به راحتی ناتوان می کند . در صورتیکه تعداد حملات درد زیاد شود کار و زندگی شخص را دچار اختلال می کند. تاری دید، تهوع و استفراغ از سایر علائم همراه آن است. داروهای ضد میگرن به طور کامل موثر نبوده است. در بعضی از مواقع باعث مراجعات مکرر بیمار به اورژانس می شود .

تا به حال دارو های ضد میگرن برای درمان قطعی میگرن کشف نشده است.

سفالی اولین دستگاه الکتریکی تحریک اعصاب از طریق پوست می باشد که به منظور پیشگیری از سردرد میگرنی استفاده می شود. تقریبا بدون عارضه است و در دفعات تکرار و شدت سردرد ها بهبود قابل توجه ای ایجاد کرده است.

استانداردهای دشوار بین المللی نظیر (ISO, CE و FDA) در طراحی آن رعایت شده است. موفق به دریافت گواهی تایید از FDA شده است . در ایران مورد تایید وزارت بهداشت و انجمن سردرد ایران قرار گرفته است.

امیدواریم از مطالعه این مطلب (جدیدترین روش غیر دارویی موثر در درمان میگرن)  استفاده کافی رو برده باشید، در پایان نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.

اشتراگ گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *